‭+420 702 113 011‬

Komerční systémy

Centrální klimatizace SINCLAIR ze série SDV5 slouží k chlazení i vytápění komerčních budov a velkých komplexů. Díky možnosti připojení až 53 vnitřních jednotek na 1 jednotku venkovní systém najde své uplatnění v hotelech, obchodních centrech a v dalších provozovnách. Pro velké instalace nabízíme také modulární řadu venkovních jednotek, které lze do 3 kusů vzájemně propojit. Modulové klimatizace SDV5 překvapí širokým rozsahem provozních teplot i technologií EVI, která zvyšuje účinnost celého systému.

K venkovním jednotkám ze série SDV5 nabízíme 8 typů vnitřních jednotek. Pro váš projekt můžete vybírat z klasických nástěnných či konzolových klimatizací, variabilních podstropně-parapetních klimatizací a kazetových či kanálových klimatizací v několika provedeních pro místnosti s dvojitými stropy. Všechny jednotky z řady průmyslových klimatizací SDV5 nabízíme v širokém rozsahu výkonů.

Komerční systémy SDV5

Individuální SDV5 venkovní jednotky nabízíme v různých výkonech chlazení a topení. Venkovní kondenzační jednotky podporují možnost připojení rozhraní pro BMS. Vnitřní jednotky jsou dodávány samostatně.

Řešení zde je vždy inviduální a rádi Vám více informací sdělíme po úvodní konzultaci

Komerční systémy SDV6

Individuální SDV6 venkovní jednotky s výdechem do strany nabízíme v různých výkonech chlazení a topení. Venkovní kondenzační jednotky podporují možnost připojení rozhraní pro BMS. Vnitřní jednotky jsou dodávány samostatně.ní a rádi Vám více informací sdělíme po úvodní konzultaci

Pošlete nám nezávaznou poptávku na komerční systém

Montáže provádíme po celé České i Slovenské republice

JM KlimaElektro s.r.o.

Kudlovice 101, 687 03 Kudlovice

IČO: 09310151

DIČ: CZ09310151

Jednatel: Jiří Martinek

Tel.: ‭+420 702 113 011‬

E-mail: info@jmklimatizace.cz 

JM KlimaElektro s.r.o.

Webdesign: www.patrikorsak.cz